Szkolenia online
Akademie
Akademie
Szukasz maksimum praktycznej wiedzy i nie lubisz półśrodków? To dla Ciebie stworzyliśmy Akademie. Są to intensywne, praktyczne cykle kilku webinarów. Podczas szkoleń poznasz dany obszar kompleksowo, dostaniesz materiały, metody i narzędzia pracy. Otrzymasz dwustronny certyfikat z wpisaną liczbą godzin (zazwyczaj do 8 do 20 godzin). Pracuj z pasją!
Zobacz szkolenia
Bestsellery
Doradztwo zawodowe i szkolenia
Doradztwo zawodowe i szkolenia
Szukasz eksperckiej wiedzy i zwiększania własnych umiejętności? Weź udział w pojedynczych webinarach, stworzonych dla zapracowanych specjalistów. Prezentujemy metody pracy, techniki i narzędzia do planowania kariery edukacyjno – zawodowej osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Weź też udział w szkoleniach dla trenerów z zakresu innowacyjnych metod pracy z grupą i jej aktywizacji. Trenerzy – praktycy odkryją przed Tobą nowe inspiracje i pokażą kierunki rozwoju.
Podkategorie
Metody i narzędzia pracy
Doradztwo indywidualne
Doradztwo grupowe
Trendy i rozwój w doradztwie
Rynek pracy i rekrutacja
Dla trenera i szkoleniowca
Wszystkie szkolenia
Bestsellery
Edukacja szkolna
Edukacja szkolna
Szukasz nowych umiejętności, które przydadzą Ci się w codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej z dziećmi i młodzieżą? Oferujemy innowacyjne tematy z zakresu dydaktyki, metodyki nauczania oraz profilaktyki i terapii pedagogicznej i psychologicznej. Pojedyncze webinary prowadzą doświadczeni Trenerzy – na co dzień pracujący z uczniem i jego rodzicami. Bez zbędnej teorii przechodzimy do sedna – dostajesz inspiracje i narzędzia pracy.
Podkategorie
Dydaktyka i metodyka
Diagnoza i ocenianie
Wychowanie i wsparcie
Rozwój i kompetencje kluczowe
Edukacja cyfrowa
Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Wszystkie szkolenia
Bestsellery
Rozwój osobisty
Rozwój osobisty
Chcesz być bardziej skuteczny, znać swoją wartość i biegle komunikować się otoczeniem? Stworzyliśmy pojedyncze webinary dla osób, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość, zaradność ale także pragną inwestować swój czas w szukanie sensu i własnej niepowtarzalnej drogi. Rozwijaj swoją świadomość i bierz od życia więcej niż Ci się wydaje, że możesz!
Zobacz szkolenia
Bestsellery
ICT
ICT
Szkolimy z zakresu szeroko pojętego IT. Naucz się biegle posługiwać programami do codziennej pracy, poznawaj tajemnice Internetu i nowoczesnych aplikacji. Usprawnij swoje życie, rozwijaj kompetencje przyszłości. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez nowe obszary. Otrzymasz certyfikat i nowe kompetencje.
Zobacz szkolenia
Bestsellery
Pigułki wiedzy
Pigułki wiedzy
Potrzebujesz prostych, praktycznych narzędzi do wykorzystania w pracy? Szukasz krótkich instrukcji jak korzystać z nowoczesnych technologii? Mamy dla Ciebie pigułki wiedzy – konkretne, mięsiste i oszczędzające Twój cenny czas materiały, dzięki którym zdobędziesz narzędzia pracy i nowe umiejętności. Są to m.in. infografiki, scenariusze, kwestionariusze, tutoriale, filmy instruktażowe, audiobooki, karty, gry, metody. Jeśli opiszesz nam w jaki sposób wykorzystałeś wiedzę z pigułek, dostaniesz DYPLOM PRAKTYCZNEGO INNOWATORA.
Zobacz szkolenia
Bestsellery
Zaloguj się
Koszyk: 
CO NOWEGO W AKADEMII WEBINARU?

Kalendarz szkoleń oraz najnowsze informacje o ofercie i wydarzeniach specjalnych.

Aktualności

Zoom, Teams i Clickmeeting - magiczne trio
9 marca 2021

Zapraszamy na nowe szkolenia wideo z Zoom, Microsoft Teams i Clickmeeting, same praktyczne wskazówki i certyfikat z obsługi tych platform! Szczegóły:

ZOOM - TUTAJ

MS TEAMS - TUTAJ

CLICKMEETING - TUTAJ

A w pakiecie zdecydowanie taniej! Wszystkie 3 platformy w 1 szkoleniu: Akademia Kompetencji cyfrowych - platformy edukacyjne i szkoleniowe TUTAJ

Bądź na bieżąco!
15 lutego 2021

Jeśli chcesz jako pierwszy(a) otrzymywać informacje o nowościach, akcjach, promocjach, nowych materiałach, a także darmowych szkoleniach, zapisz się na Nasz newsletter. Raz w tygodniu (sobota) wysyłamy tematyczne wiadomości e-mailowe do osób, które zostawiły Nam swojego emaila.

Tematyka naszych e-maili:

  1. Czy wiesz, że? - nowinki ze świata nauki, nauczania i ciekawostki psychologiczne oraz rozwojowe.
  2. Mam coś dla Ciebie - karty pracy, ćwiczenia, gry i zabawy, pomysły i inspiracje.
  3. Ludzkie historie - emocjonujące opisy z życia ludzi, prawdziwe i inspirujące, z małym dodatkiem rozwojowym dla każdego.
  4. Co nowego? - wiadomość na temat nowych szkoleń, pigułek, wydarzeń oraz tych planowanych w Naszej Akademii.

Zapisywać się można na dole strony: TUTAJ

Kalendarz szkoleń

603 782 713
kontakt@akademiawebinaru.pl
Facebook